Teknik Servis & Yedek Parça

IPL Teknik Destek - Lazer Lamba Değişimi

Her türlü yedek parça konusunda bizi arayabilir, rahatlıkla aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Estetik merkezlerinizde, güzellik salonlarınızda, kliniklerinizde her türlü estetik medikal cihazlarınızın tamiri yapılır. Cilt bakım üniteleri, epilasyon cihazları, kavitasyon cihazları, pasif jimnastik, G5, ozon terapi gibi diğer sağlıklı zayıflama cihazlarınız garanti kapsamı altında onarılır. En kısa zaman içerisinde müşterilerimize hizmet verebilecek duruma getirilir.

Clean Lazer teknik destek departmanı her an yanınızda. Başlık ve lamba değişimi, arıza ve yedek parça gibi ihtiyaçlarınız Clean Lazer tarafından eksiksiz ve hızlı bir şekilde giderilir.

Clean Lazer teknik destek departmanı randevu sistemi ile çalışmaktadır; randevu ve arıza kayıt için: 0212 876 89 77 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

ARekabetin vazgeçilmez olduğu günümüzde Clean Lazer daima yanınızda olacak, IPL Lamba değişimi konusunda size her türlü destek yardımda yanınızda olacaktır. Ekonomik, hesaplı ürün çeşitliği sayesinde orjinal Heraeus kalitesi ile siz de tanışacaksınız.
BCihazlarınıza yerinde ve zamanında uygulama sayesinde müşterilerinize karşı sizi zor durumda bırakmayarak sorunlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Clean IPL Lambaları için iletişim formumuzdan bize her türlü konu ve fiyat ile alakalı sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Clean Lazer, HERAEUS NOBLELIGHT Firmasının Türkiye Tek Distribütörü Ve Orjinal Lamba Dağıtıcısıdır.
Clean Lazer Estetik
Medikal