IPL Soğutma Sistemleri

Soğutma sistemleri, IPL epilasyon cihazlarına ait başlıkların ve elektronik ünitelerin aşırı sıcaktan korunması görevini yerine getirirler. Sistemde mutlaka saf su yada diğer bir deyişle en az kireç ihtiva eden su kullanılmalıdır.

Su her ay periyodik olarak değiştirilmeli ve altı ayda bir bakım yapılmalıdır. Soğutma sistemindeki herhangi bir arıza başlık ömrünü çok kısaltır ve yanık ile sonuçlanan vakalara da sebep olabilir. Hatta aşırı ısınan ipl cihazlarda bu durum, cihazı kullanılamaz hale getirebilir. Firmamız su soğutma sistemi arızalarını giderme ve bakımlarını yapmaktadır.

IPL epilasyon cihazlarınızda soğutma sistemleri hayati derecede önem taşımaktadır. Soğutma sistemi sağlıklı ve güçlü olan bir cihazda başlık soğutması daha olumlu bir şekilde gerçekleşir, cihazınız ısınma sorunlarından kaynaklanan arızalara sebep vermez ve en önemlisi epilasyon uygulaması yapılan kişilerin, daha sağlıklı bir uygulama süreci geçirerek, uygulama yapılan bölgelerde kısa zamanda daha hızlı dökülme yaşanmasını sağlar.

Clean lazer olarak, IPL epilasyon cihazlarınızın garanti kapsamı altında teknik donanımını A'dan Z'ye yeniliyoruz. Bu şekilde uzun süre çalışan başlık ve cihazlarınız size daha olumlu sonuçlar verecektir.

IPL Lazer Soğutucu Sistemler
IPL Lazer Soğutucu Sistemler
IPL Lazer Soğutucu Sistemler
IPL Lazer Soğutucu Sistemler
ARekabetin vazgeçilmez olduğu günümüzde Clean Lazer daima yanınızda olacak, IPL Lamba değişimi konusunda size her türlü destek yardımda yanınızda olacaktır. Ekonomik, hesaplı ürün çeşitliği sayesinde orjinal Heraeus Noblelight kalitesi ile siz de tanışacaksınız.
BCihazlarınıza yerinde ve zamanında uygulama sayesinde müşterilerinize karşı sizi zor durumda bırakmayarak sorunlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Clean IPL Lambaları için iletişim formumuzdan bize her türlü konu ve fiyat ile alakalı sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Clean Lazer, HERAEUS NOBLELIGHT Firmasının Türkiye Tek Distribütörü Ve Orjinal Lamba Dağıtıcısıdır.
Clean Lazer Estetik
Medikal