IPL ve Lazer Epilasyon Cihazları için Koruyucu Gözlükler

İnsan derisine çarpan lazer ipl ışınımı yanma hissi uyandıracağından, lazerin ciltle temas etmesi ufak tefek yanıklar hariç, genelde çok önemli bir tehlike teşkil etmez. Lazer ışın demetinin deride oluşturabileceği bir yanık zamanla vücut tarafından onarılabilir. Fakat göze verebileceği bir zarar zamanla vücut tarafından onarılamamaktadır. Söz konusu sebepten dolayı hem hastaların hemde operatörlerin gözlerinin korunması gerekmektedir.

Lazer ışınının gözde meydana getirebileceği tahribatı önlemek için dikkatli olmak gerekmektedir. Lazer cihazlarının kullanıldığı ortamda bulunan herkesin lazer emniyet gözlüğünü kullanması bir zorunluluktur. Gözün korunması, lazer cihazı tarafından üretilen dalga boyuna bağlıdır. Bir tip için kullanılan bir gözlük, diğer bir tip lazer için uygun olmayabilir.

IPL epilasyon cihazlarınız için koruyucu gözlükler tamamı ABD yapımı orjinal tasarımlı gözlüklerdir.

İpl Koruyucu Gözlükler-Rose
IPL Koruyucu Gözlükler - Standart
İpl Koruyucu Gözlükler - Klasik
IPL Koruyucu Gözlükler - Green Glass
AGünümüz dünyasında rekabet kavramı her geçen gün önemini daha fazla göstermektedir. IPL epilasyon cihazlarınız diode epilasyon cihazlarınız, kavitasyon cihazları, cilt bakım üniteleri ve diğer estetik medikal cihazlarınız sağlam, dayanıklı ve kullanışlı olması gerekmektedir.
BIPL epilasyon cihazları, lazer epilasyon cihazları, kavitasyon cihazları, cilt bakım üniteleri... Avrupanın birden çok ülkesinden ABD ve Tayvan, Güney Kore gibi uzak doğu ülkelerinden temin edilen, Clean Lazer AR-GE kadrosu tarafından geliştirilen bir çok cihaz garantimiz altında sizlere sunulmaktadır.

Clean Lazer, HERAEUS NOBLELIGHT Firmasının Türkiye Tek Distribütörü Ve Orjinal Lamba Dağıtıcısıdır.
Clean Lazer Estetik
Medikal