IPL Epilasyon Cihazları Kontrol Üniteleri

Kontrol üniteleri yada daha bilinen adıyla EKRANLAR, ipl cihazlarının yönetilmesi, yönlendirilmesi, enerji ayarlarının yapılması gibi işlevleri yerine getiren parçalardır.

Kontrol üniteleri, ana yazılımı barındıran board ve ekrandan oluşur. 200v 12v yada 24v gibi enerji aralıklarında beslenirler. Fakat bazı sebeplerden dolayı işlevlerini tam yerine getirememekte yada tamamen bozulmaktadırlar. En çok rastlanan arıza tipi ise yazılımların bozulmasıdır. Bu tip arızalarda ekranı değiştirmekten başka bir yol yoktur.

IPL epilasyon cihazlarınız için cihazlarınızın üzerindeki orjinal kontrol (ekran) üniteleri veya alternatif Türkçe altyapıya uygun birden çok dil seçeneğine sahip kontrol ünitelerimiz bulunmaktadır.

IPL Epilasyon Cihazları Kontrol Sistemleri
IPL Epilasyon Cihazları Kontrol Sistemleri
AGünümüz dünyasında rekabet kavramı her geçen gün önemini daha fazla göstermektedir. IPL epilasyon cihazlarınız diode epilasyon cihazlarınız, kavitasyon cihazları, cilt bakım üniteleri ve diğer estetik medikal cihazlarınız sağlam, dayanıklı ve kullanışlı olması gerekmektedir.
BIPL epilasyon cihazları, lazer epilasyon cihazları, kavitasyon cihazları, cilt bakım üniteleri... Avrupanın birden çok ülkesinden ABD ve Tayvan, Güney Kore gibi uzak doğu ülkelerinden temin edilen, Clean Lazer AR-GE kadrosu tarafından geliştirilen bir çok cihaz garantimiz altında sizlere sunulmaktadır.

Clean Lazer, HERAEUS NOBLELIGHT Firmasının Türkiye Tek Distribütörü Ve Orjinal Lamba Dağıtıcısıdır.
Clean Lazer Estetik
Medikal