IPL ve Lazer Güç Üniteleri

Güç üniteleri (POWER SUPLY), kontrol ünitesinin talimatlarını yerine getiren elektronik devreler topluluğudur. Genel görevi lambayı yakmak, atış yapmak, enerji seviye ayarlarını verilen talimatlara göre gerçekleştirmektir.

Güç üniteleri ipl cihazlarının ana parçasıdır. Arızalanan güç ünitelerinin tamir, bakım ve revizyon işlemlerini firmamız garantili olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm İPL cihazlarının sıfır güç ünitelerini, firmamızdan uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

IPL Güç Ünitesi(Power Supply)
IPL Güç Ünitesi 2 (Power Sopply)
ARekabetin vazgeçilmez olduğu günümüzde Clean Lazer daima yanınızda olacak, IPL Lamba değişimi konusunda size her türlü destek yardımda yanınızda olacaktır. Ekonomik, hesaplı ürün çeşitliği sayesinde orjinal Heraeus kalitesi ile siz de tanışacaksınız.
BCihazlarınıza yerinde ve zamanında uygulama sayesinde müşterilerinize karşı sizi zor durumda bırakmayarak sorunlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Clean IPL Lambaları için iletişim formumuzdan bize her türlü konu ve fiyat ile alakalı sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Clean Lazer, HERAEUS NOBLELIGHT Firmasının Türkiye Tek Distribütörü Ve Orjinal Lamba Dağıtıcısıdır.
Clean Lazer Estetik
Medikal